Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • pocit cizího tělesa v oku

    Dotaz z 20. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,už24 letuzivamlek na spaní Tritico 300mg, a ráno Olwexii 75mg,tuto dobu mněskrabou oci,jakoby pocit pisku vocich,Dočetla se že to může být právě z těchto léků,poradili byste mi nějaká homeopatika, děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    vzhledem k uvedenému předpokládám, že se jedná o nedostatečnou tvorbu slzného filmu. Více než homeopatika doporučuji pravidelnou aplikaci umělých očních slz (3krát denně do vykapání) a užívání omega 3 mastných kyselin.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně