Potíže po vysazení Modureticu
Podobné dotazy
xados - potíže po vysazení
Několik let jsem užívala xados na zmírnění příznaků chladové alergie. Je možné, že vysazení tohoto léku způsobilo bolesti kloubů? Děkuji
Potíže s vysokým tlakem
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli léky, které dlouhodobě užívám, jsou v pořádku a neovlivňují se navzájem negativně. Před měsícem jsem měla slabou mrtvičku, byla jsem hospitalizována v nemocnici....
Problémy po vysazení kortikoidů po deseti letech: Prudké návaly a obrovská únava
Dobrý den, co dělat, pokud se mi i roky po vysazení kortikoidu (více než 10 let brani), dělá zle jako po vzeti kortikoidu? Prudké návaly, obrovská unava. Lékaři neřeší. Děkuji
Polykací potíže po vysazení Novalginu: Jak dlouho trvají?
Po cca užívání novalginu se mi špatně polyká,cítím každé sousto,již cca týden ho neberu,ty polykací problémy ustoupí za jak dlouho,celkové mám pocit žaludku na vodě a bolí mi záda a kyčle děkuji
Problémy s otěhotněním po vysazení antikoncepce a vliv věku na plodnost.
Dobrý den chci se zeptat brala sem léky antikoncepci a už 4 roky nejde mi otěhotnět znovu může to být vliv na věk děkuji
Může Herpesin 400 mg způsobovat zažívací potíže trvajíci týden po vysazeni?
Dobrý den, můžou tablety Herpesin 400 mg způsobit zažívací problémy, které přetrvávají i týden po vysazení? Děkuji.
Levnější alternativa k léku Indol In na problémy po vysazení hormonální antikoncepce
Dobrý den, ráda bych se zeptala, jaká náhrada je za lék Indol In, který mi předepsala lékařka na přibírání, bolestivost prsou po vysazení HA (byla pouze jemná jednosložková), kvůli migrénám. Po vysazení...
Vysazení antidepresiv a problémy
Dobrý den, rád bych se zeptal, za jak dlohou dobu po vysazení antidepresiv Elicea, které jsem užíval skoro 4 roky, začnu být v pořádku? Motá se mi hlava, mám závratě, chůze je taková nestabilní. Připadám...
vysazení léku Zoloft
Užívala jsem zoloft téměř rok a postupně snižovala dávku, cítila jsem se dobře a již neužívám cca týden a dostavil se problém se spánkem nemohu usnout a když ano jen na hodinku, chci se zeptat zdali bych...
Nejnovější otázky v poradně
Obsah vitamínu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's
Dobrý den, Chtěla bych se zeptat ,kolik je obsahu vitaminu D v ProbioMaxíkovi a Omega-3 Möller's? Může brát 3 leté dítě obojí?Jde mi o to, že po nástupu do dětské skupiny, byla pořád nemocná. V...
Aulin: Možné ovlivnění spánku a nežádoucí účinky.
Ovlivňuje aulin (rozpustné sáčky) spánek? Děkuji.
Rady k ošetření bradavic, koupání v bazénu a rozpoznání zmizení bradavice
Dobrý den, dcera má na plosce nohy malou bradavicku. Včera ji to paní doktorka zmrazila dusíkem. Puchýř se neobjevil. Máme prý počkat dva dny a pak opět potírat Koloidem ráno večer. Kontrolu má až za...
Užívání Carlagirinu, Agapurinu, Priamla, Betalogu a Zolpidenu: Možné interakce a bezpečné dávkování
Kombinace léků ráno 1tableta carlagirin agapurin na lačno 1priamlo po snídani betalog večer půl až jeden zolpidenu
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Skladování léků Sertralin a Prothazin při vysokých teplotách: Je vhodná lednice?
Lze skladovat leky v lednici, kdyz je v byte 30 a vice stupnu? Konkretne jde o tablety Sertralin a Prothazin. Dekuji.