Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Prednison a Combigan

    Dotaz z 26. 9. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, byl mi prepsan prednison 20mg na zacatecni zanet stitne zlazy. Jen me zajima je bezpečné uzivani pri oční hypertenzi? Uzivam combigan 2denne . Prednison mam uzivat po jídle rano a odpoledne. Mohu i rano kapat do oci? Je nutny casovy odstup? Dekuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    mezi léky nepanuje klinicky významná interakce, kombinace je možná.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Kombinace Prednisonu

      Dobrý den , byl mi predepsan na zanet stitne zlazy prednison 20mg dávkování lekar neudal. Prepokladam ze jeden rano a dalsi vecer?Chci se zeptat kapu si combigan na ocni hypertenzi. Je tato kombinace...

    • Užívání Ibalginu při léčbě oční hypertenze a Prednisonu

      Dobrý den, lecim se ocni hypertenzi kapu combigan 2 denne. K tomu beru prednison 20mg .Zanet stitne zlazy. Je mozne 1 denně uzit ibalgin . Samozřejmě krátkodobé podání. Děkuji za radu

    Nejnovější otázky v poradně