Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • problémy při užívání Torvacardu

    Dotaz z 6. 8. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, více jak 1 měsíc užívám Torvacard 1 tbl.večer Nyní již třetí den svědívá vyrážka na hřbetech rukou a průjem. Jinak užívám pouze 1tbl Setralinu. Mám i nadéle pokračovat v užívání Torvacardu ? Děkuji za odpověď P.s. mám inkontineci stolice, což v posledních dnech znamená velký problém
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    môžu to byť nežiadúce účinky Torvacardu, no nemyslím si, že by sa Vám objavili až po viac ako mesiaci užívania, skôr to bude niečo iné. Bez súhlasu lekára Torvacard nevysadzujte.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně