Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Pupík po odpadnutí, co je normální?

    Dotaz z 10. 11. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, jak ma vypadat pupik u miminka po odpadnuti stipce? Dekuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    po odpadnutí pupečního pahýlku je normální, že pupík miminka ještě pár dní nevypadá úplně jako u staršího dítěte.

    Je malý, růžový až lehce načervenalý, někdy se v jamce objeví trochu vlhka nebo nažloutlý stroupek.
    Může lehce zaschnout nebo mít drobný zbytek tkáně (drobná růžová kulička).
    Nesmí však mokvat ani hnisat.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné