Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • serraptáza jako doplnková léčba po mrtvici

    Dotaz z 10. 5. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mohu po mrtvici užívat serraptázu? mám po mrtvici 6 měsícu. Kromě afazie nemám žádné problémy. Mám také o 45% zuženou cevu u srdce a beru léky na tlak, cholesterol, arytmie,ředení krve. Vše mám lehce nad normouMuj lekař není moc ochotný ke konverzaci na toto tema. Děkuji mockrát Jana
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    s ohledem na fakt, že tento proteolytický enzym narušuje krevní srážlivost (mohou se objevit výrony do kůže, krvácení z nosu, trávicího traktu..) je zapotřebí brát toto riziko do povědomí a pamatovat na něj.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně