Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Sirup na imunitu

    Dotaz z 28. 9. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, dve lekarnice mi doporucili betaglukan pro rocni dceru,ze davkovani je podle vahy,ale v navodu je napsane,ze neni vhodny detem do 3 let ,..tak teda ted nevim..diky za odpoved Jana
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

     Dobrý den,

    pokud myslíte Betaglucan od Maxe, tak ten je opravdu vhodný pro děti od 3 let. Od 1 roku lze použít Glukánek od výrobce Apotex.

    S přáním hezkého dne.

    Kvapilová Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně