Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Současné užívání vitamínu D, Aescinu, Sorvasty a Gelatiny Plus - je to bezpečné?

    Dotaz z 12. 2. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den.Mužu užívat najednou vitamín D, Aescin Teva 20mg,sorvestu 10 mg a gelatinu plus.Děkuji.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    současné užívání vitamínu D, léčivého přípravku Aescin Teva 20 mg, Sorvasta 10 mg a doplňku Gelatina plus je obecně možné. Mezi těmito přípravky není doposud známa významná léková interakce. Vitamin D je vhodné užívat s jídlem (ideálně obsahujícím tuk), aby se dobře vstřebal.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    • Milgama N,Diomax

      mám užívat Milgamma n kvůli neuropatii a k tomu aescin ale doma mám diomax mohu užívat místo aescinu k milgamě brát diomax?Je tam i ten kaštan A současně mohu brát to, co beru dosud=Omega 3 magnesium,...

    Nejnovější otázky v poradně