Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • součinnost doplňků stravy a léků

    Dotaz z 12. 5. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, ve vašich odpovědích jsem narazila na nevhodnost kombinace Koenzymu Q10 a GinkoBiloby. Já je užívám společně už léta, k dalším lékům od lékaře (Sortis, Stacyl, tlak, vit.K...) Je to špatně?
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    mezi koenzymem Q10 a přípravky s obsahem ginkgo biloba nepanují žádné dosud zjištěné interakce. Současné podávání je však třeba konzultovat s lékařem v případě užívání léčiv na ředění krve (Warfarin, Xarelto, Eliquis...).

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně