Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Spenektomie dcera 7 let

    Dotaz z 27. 9. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý.vecer .Dcera 7 let má brát po odstranění sleziny 2 roky ospen 2 krat denne 75ml (7.5ml),můžete.mi říct jestli to není nápor na jatra ?bojím se brát 2 roky antibiotika a nikdy jsem to neslyšela. Děkuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    neznám zdravotní stav Vaší dcery, nicméně dlouhodobé užívání antibiotik není po zákroku vyloučeno, Více než na játra se jedná o zátěž pro gastrointestinální trakt, proto pravidelně doplňujte probiotika (v 3hodinovém odstupu).

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

     

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně