Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Společné užívání ostropestřce a Aescinu

    Dotaz z 28. 7. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, prosím mohu užívat ostropestřec mariánský (wolfberry) a Aescin 30mg (medpharma) společně anebo v nějakém rozestupu? A kdy je nejlepší tyto doplňky užívat? Moc děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    denní doba užívání ostropestřce závisí čistě na Vás a Vašem režimu. Ostropestřec není lépe vstřebatelný ráno či večer. V užívání je důležitá pravidelnost. Je-li doporučené denní dávkování více než jedna tobolka denně, rozdělte tuto dávku do více denních dávek. Dávkujte po jídle. Aescin by se měl užívat po jídle a zapíjet se sklenicí vody. Kombinace přípravků je možná, pro klid duše můžete nechat časový odstup dvou hodin.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně