Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Šumivé tablety dr. Max magnesium 375mg 2x10 citrate

    Dotaz z 3. 4. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,kupuji si šumivé tablety už půl roku a pravidelně užívám 1 tabletu denně. Nepoužívám jen hořčík, občas i multivitamín, nebo vápník atd. Uzivam vždy podle doporučeného dávkování. Jde o to jestli jsou tyto šumivé tablety neškodné, nebo jsou nezdravé? A dají se používat dlouhodobě? děkuji
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    na Váš dotaz som odpovedala už včera - https://www.drmax.cz/zeptejte-se-lekarnika/sumive-tablety-vitaminy

    Tablety nie sú nezdravé, ale každá tableta obsahuje aj prídavné látky atď., čiže dlhodobo ich netreba užívať a dodávať telu neustále vitamíny a minerály cez tablety. Vyskúšajte to cez stravu, to bude určite lepšie.

    S pozdravom Štupáková

    Podobné dotazy

    • Mohu kombinovat

      dobrý den ,chtěla bych vědět jestli mohu brát spolu Magne B6 forte od vyrobce Sanofi kde je B6 3,2 mg a B Komplex od TEREZIE kde je B6 8.0 mg nevím kolik mohu denně B6 mohu tyto dva doplnky najednou...

    • Hořčík bez vitaminu B

      Dobrý den, je při bolesti způsobené pásovým oparem vhodné doplnit do organismu hořčík? Pokud ano, ráda bych nějaký dobře vstřebatelný a účinný bez přídavku vitaminu B (maminka, 70 let, užívá zvlášť...

    Nejnovější otázky v poradně