Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Tazeo40

    Dotaz z 9. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den Užívám tazeo 40 jednu tabletu večer.Včera mi na pohotovosti bylo řečeno že mám brát ráno s bisoprolol 2.5 A bude tlak večer vyšší tak si mám vzít večer další tabletu tazeo 40 . Chci se zeptat jestli to neni hodně.Děkuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    v případech, kdy se nedosáhne požadovaných hodnot krevního tlaku, lze dávku telmisartanu zvýšit až na 80 mg jednou denně.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    • Bisoprolol

      Dobrý den Asi 2.Měsíce beru bisoprolol2.5mg a večer tazeo40 mg . Po prášku bisoprolol se mi ale motá většinou celý den hlava, cítím se unavený, brni mi ruce a chodidla.Chci se zeptat jestli to může být...

    Nejnovější otázky v poradně