Teplota 38,5
Dobrý den,
obecně se nedoporučuje užívat souběžně přípravky, které obsahují stejnou účinnou látku (Paralen i Paralen Grip obsahují paracetamol - tudíž je důležité si pohlídat maximální denní dávku paracetamolu vzhledem k Vaší hmotnosti). Na horečku můžete zkusit podat v odstupu 4 hodin od paracetamolu přípravek s obsahem ibuprofenu (Ibalgin, Ibuprofen). Pokud horečky během následujících 3 dnů neklesnou nebo neklesnou ani po podání medikamentů, doporučuji návštěvu lékaře.
Přeji krásný zbytek dne.
Vaverová
Podobné dotazy
Teplota nad 38.5
Dobrý den, nejsem zastánce Atb, angínu nemám, ale od včera bolesti hrdla a teploty nad 38,5 až 39 C,Paralen nezabírá, doma mám Atb tři denní, mám ještě počkat nebo radši zajít k lékařovi, děkuji
Chripka,nachlazeni.
Dobry den,jsem 37 let Mam teplotu 36,9 ;37 už 4den jen horečku .Používam Parapyrex 500mg.Ale za 2hod. zase mam teplotu 36,9; 37. Kašel a unavu ne mam.
Jak snížit horečku při histaminové intoleranci
Mám hist.intoleranci. Asi mám angínu teplota 38,5 Co si může vztít na snížení teploty?Prý paralen,acilpirin ani ibalgin není vhodný?
únava, zimnince, zvýšená teplota
Dobrý den. Předevčírem jsem začal lehce kašlat, byl jsem strašně unavený a měl jsem zimnici. Včera ráno jsem měl 37, 4 večer 38,5 a dnes 39. V podstatě kromě toho kašle a horečky nemám žádné příznaky,...
Vysokáhorečkaa bolest všechsvalůa bolest v krku,kašel dáviv.
Prosímo vysvětleníléčby
Otrava jídlem, jak poznat příznaky?
Dobry den, jak poznam, ze mam otravu jidlem a kdy uz je nutne jit k lekari? Dekuji
Dušení
Dobry den chci se zeptat nemohu polykat , zvracím hleny , natahuje mě mam natekly krk ledove horni a dolni končetiny teploty neustale 37 - 40 °C zatim uzivam JOX a STOPTUSSIN je to vhodne ? nebo mužete...
Kdy začít srážet teplotu/horečku kojence?
Vážení, obracím se na Vás s dotazem, kdy začít srážet teplotu/horečku u kojence ve věku 6 měsíců. Čípek mám zavést až ve chvíli, kdy v konečníku naměřím, tzn. na teploměru se objeví hodnota 38,5 °C a...
DUOMOX
Dobrý den, od včera užívám DUOMOX po 12 hodinách údajně na zánět průdušek… stále mám teploty přes 38,5 .. kdy mi atb zaberou? Nebo je léčba špatná? Děkuji
Nejnovější otázky v poradně
Krev v moči u 17letého
Je mi 17 let a dneska jsem vyčůral krev. Mamce to je jedno a nechce mě vzít k doktorovi. Co mám dělat?
Užívání METHIONIN KOMPLEX při současné medikaci a brániční kýle
Dobrý den,mám brániční kýlu,padají mi vlasy doporučeno užívání METHIONIN KOMPLEX..MOHU UŽÍVAT PROSÍM.Užívám léky CONCOR,ELIGUIS,PROPANORM,ATORIS,VALDOXAN RIVOTRIL,EUTHYROX...
Platnost elektronického poukazu na ELiQuis
delka platnosti e poukazu na elikqus
Kombinace Lusopresu a meduňkového čaje
Když beru lusopres můžu medunkovy čaj děkuji za informaci
Užívání Klacidu SR 500 mg a Ospenu 1,5 MIU při infekci Helicobacter pylori.
Dobrý den můžu užívat lék i když mám Helicobacter pylori mám antibiotika Klacid SR 500mg a Ospen 1'5MIU děkuji za odpověď
