Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Trismus

    Dotaz z 8. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, Co mám dělat s trismem po vytržení dolních osmiček. Cvičím jak mi pan zubař doporučil ale ani po 10 dnech žádné zlepšení. Existují nějaké volně dostupné léky? Případně nějaká jiná rada. Předem děkuji
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    pokud se trismus nezlepšuje, je důležité se vrátit k zubaři, který zákrok prováděl. Mohlo by se jednat o komplikovaný stav (např. infekce nebo poškození nervu), který vyžaduje další léčbu. Momentálně můžete doplnit hořčík, který se podílí na normální funkci svalů a nervů, a může mít relaxační účinky na svaly.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Nejnovější otázky v poradně