Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání Ospamoxu 1000 s mlékem

    Dotaz z 14. 2. 2026 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,užívám Ospamox 1000. Je možné ho zapít mlékem 1,5 dl
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den, 

    během medikace Ospamoxem není třeba dodržovat žádná zvláštní dietní opatření. Konzumace mléka ani kyselých potravin není tedy zakázána, ale zapila bych je obyčejnou vodou. Tablety užívejte nerozkousané, nezávisle na jídle, zapijte dostatečným množstvím tekutiny. Během antibiotické terapie je důležité souběžné užívání probiotik (pro eliminaci nežádoucích účinků jako jsou např. zažívací potíže). 

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně