Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užití více léku nebilet

    Dotaz z 5. 6. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, omylem jsem užila místo 1 tablety nebiletu 2.může se mi něco stát?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    jestliže jste náhodně užila více přípravku, může dojít k příznakům jako jsou velmi pomalá srdeční činnost (bradykardie), nízký krevní tlak s možnými mdlobami (hypotenze), dušnost jako při astmatu (bronchospasmus) a akutní srdeční selhání. Pokud se necítíte dobře, doporučuji kontaktovat lékaře.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně