Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívám léky správně? 1. část

    Dotaz z 18. 7. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Ráno a dopoledne: Letrox, za hodinu Kapidin,+Nebilet+ Prestarium Neo Combi, za další hodinu 1 tbl. Menstruace (srdečník, kontryhel, pivoňka, drmek, smldinec). Poté malá snídaně (banán), za dvě hodiny Tardyferon. Za dvě hodiny oběd, při něm Diovarix 2 tbl. Po obědě (tři hodiny po Tardyferonu) hořčík.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

     

    Pěkný den,

    ano, váš časový harmonogram pro užívání léků je zcela správný.

    S pozdravem a přáním hezkého léta

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně