Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívám léky správně? 2. část

    Dotaz z 18. 7. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Odpoledne a večer: Během odpolední svačiny Kamzík na klouby, hodinu před večeří Nolpaza. Při nebo hned po večeři opět 1 tbl. Menstruace, cca ve 20.00 2 tbl. přípravku Ženská pohoda (L-tryptofan, meduňka, heřmánek). Před spaním (po 22.00) opět Tardyferon. Postupuji takto správně? Děkuji.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

     

    Pěkný den,

    ano, váš časový harmonogram pro užívání léků je zcela správný.

    S pozdravem a přáním hezkého léta

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně