Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání Ataralginu při Chronově chorobě

    Dotaz z 9. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Mohu užit ataralgin když mám chronovu chorobu
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    jestliže máte Crohnovu chorobu, užívání paracetamolu, kofeinu a guaifenesinu (složky Ataralginu) je obecně možné. Pokud máte tendenci k průjmům nebo máte aktivní zánět, kofein by mohl být pro Vás dráždivý. Jestliže kofein tolerujete, není nutné se mu úplně vyhýbat, ale je dobré ho užívat s opatrností a v malých dávkách.
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně