Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • užívání bacopy po mrtvici

    Dotaz z 27. 3. 2022 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, ráda bych se zeptala, jestli bych mohla užívat bacopu, jsem dva roky po mrtvici. Nebo je to bez efektu na koncentraci a paměť? Nebo bych měla užívat piracetam apod.? Moc Vám děkuji. Zdraví
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

     Dobrý deň, obecné doporučenia nám velia uprednostniť liek pred nutraceutikom- u piracetamu máme dohľadateľné štúdie, zloženie a pod. Avšak bacopu, rovnako ako ženšen, či ginkgo by sme nemali úplne zatracovať, aj keď účinnosť je často ukázateľná až v individuálnej praxi. Často sa dokonca tieto preparáty môžu striedať s podávaním piracetamu, či užívať súbežne. Pokiaľ ste však po mrtvici, a stav nie je stabilizovaný, poraďte sa najprv s lekárom. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně