Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání Many při diabetu 2. Typu

    Dotaz z 19. 7. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    ..zda mohu užívat,děkuji za odpověď.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

     Dobrý deň, 

    výrobca Many priamo odkazuje u pacientov s diabetom kontaktovať lekára z hľadiska vhodnosti užívania- niektoré produkty obsahujú cukor a prírodné sladidlá, ktoré pri pravidelnej konzumácii možu ovplyvňovať hladinu glykémie. 

    S pozdravom Sabina Ihrická 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně