Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vynechání ultragestanu

    Dotaz z 10. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,beru ultragestan kvůli srovnání menstruace. Beru ultragestan od 17-26 dne cyklu. Dnes mám 18 DC, takže jsem vynechala 1 den. Děje se něco nebo se mi menstruace zpozdí nebo ti dostanu dříve? Snažíme se s přítelem o miminko a beru ultragestan i z důvodu kdy mám ovulaci. Děkuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,
    Utrogestan je podáván pro podporu žlutého tělíska a luteální fáze. Při chybě v užívání nemusí dojít k tíženému efektu v důsledku poklesu hormonální hladiny. Menstruace se dostaví dle běžného schématu (pokud nedojde k oplodnění).
    S pozdravem
    Silvie Doležalová

    Nejnovější otázky v poradně