Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vyplach uši - ozvena v uchu - občas šumenie

    Dotaz z 14. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý deň chcela by som sa opýtať.. bola som na vyplach uši ľavé ucho mam v poriadku nenam ani zápal všetko je v poriadku ale ako mi robili vyplach uši tak počujem dobre ale trošku s ozvenou môže to byť aj pre to že mi urobili vyplach ? Alebo ze tie bubienky sú citlivé v minulosti som mala operáciu
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň,

    môže to byť kvôli výplachu- voda natiekla ďalej, ak bol poškodený bubienok, avšak presnú príčinu Vám povie iba lekár. Ak sa do 2 dní od výplachu stav nezlepší, je vhodné lekára kontaktovať.

    S pozdravom S. Lazorová

    Nejnovější otázky v poradně