Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Využití bazálního teploměru pro měření kojence

    Dotaz z 12. 7. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, omylem jsem zakoupila místo klasického teploměru bazální a zvažuji zda jej vrátit či využít. chci jej využít pro celou rodinu, ale zejména pro našeho kojence. Všechny dostupné teploměry mají rozporuplná hodnocení ohledně přesnosti, tento v hodnoceních uspěl. Nevýhodou je ovšem neohebná špička. Nevím také jestli použitý materíl je pro malé děrti vhodný. Děkuji.
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, myslím, že teploměr můžete klidně využít i pro miminko, i u malých dětí lze měřit teplotu obyčejným teploměrem bez ohebné špičky, jen musíte být opatrnější..Loučí se Daniela

    Nejnovější otázky v poradně