Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zánět žlučníku

    Dotaz z 27. 3. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den jsem od úterý na antibiotikách Amoksiklav mám zánět žlučníku včera jsem měla teplotu 38 ..je to možné ?? Když už beru antibiotika ? Může se rozjet znovu zánět ?? Dekuji
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    možné to je, pokud se Váš stav nadále zhoršuje a po 3 dnech od užívání antibiotik se Váš stav nezlepšil, je vhodná opětovná návštěva lékaře.

    S pozdravem

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně