Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zapomenuté kapky Atropin při pokojové teplotě

    Dotaz z 23. 6. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, kapu dceři do očí kapky Atropin kvůli zhoršující se myopii, mají se uchovávat v lednici, ale zapomněla jsem je na noc uklidit a byly asi sedm hodin při pokojové teplotě. Mohlo se jim něco stát, mohu je použít? Moc děkuji za odpověď.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    ak myslíte Atropin-Pos, tak pri kapičkách sa priamo v príbalovom letáku píše, že sa uchovávajú do 25°C, takže nemusia byť v lednici.  

    S pozdravom Štupáková 

    Nejnovější otázky v poradně