Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zda mohu brat dohromady

    Dotaz z 1. 3. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den beru Rosucard,Emaneru Colafit ,vitamín D aneurox mohu k tomu brat ještě Multivitamin energy od dr.Max nebo je lepší něco vynechat Dekuji
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    při užívání všech uvedených přípravků by došlo k duplikaci vitamínů skupiny B, vitamínu E a vitamínu D. Z tohoto důvodu dlouhodobé souběžné užívání nedoporučuji.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně