Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zda užívat dále hormony.

    Dotaz z 22. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, doktor mi předepsal hormony Provera tím, že je mám užívat 13den po menstruaci. Menstruaci jsem měla 4.12.-10.12 a zítra 23.12. bych měla znova začít užívat hormony, jenomže jsem dnes 22.12. mi začala znova mestruace. Má otázka zní zdáli mám hormony začít užívat? Děkuji za pomoc.
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Pěkný den,

    bohužel neuvádíte diagnózu, kvůli které máte Depo-Proveru indikovánu. Hlavní slovo má ošetřující lékař, který zná Váš zdravotní stav. Osobně bych léky tento cyklus vynechala a začala až v dalším cyklu. Je-li lék indikován k terapii poruchy menstruačního cyklu, dávkuje se standardně od 16. dne cyklu (začátek cyklu je první den menstruace) po dobu 10 dnů.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně