Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • železo a hořčík

    Dotaz z 2. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den.Prosím,začala jsem užívat železo-Tardyferon-Fol 2x1tbl.A dlouhodobě užívám hořčík-Magnosolv 1sáček denně.Je možné tyto přípravky užívat spolu,nebo musí být nějaký odstup.Nebo Magnosolv neužívat vůbec?Děkuji za odpověd'
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    určite tieto lieky užívajte s čo najväčším rozostupom. Predpokladám, že Vám bol Magnosolv predpísaný kvôli nedostatku horčíka, tak určite ho máte užívať.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně