Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zkažené potraviny

    Dotaz z 29. 12. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dnes jsem zpracovala ryzi starou necele 3 dny v pytlíku, nebyla okorala ani nesmrděla,ale byla uložena v pokojové teplotě 19-20st.Bylo z ní udělané risoto.Docetla jsem se ze z ni mohu chytit Bacillus cereus.Jsem v31 tt.Mamvyhledatlekare?
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den,

    ohřev nad 75°C by případné bakterie měl zlikvidovat. Inkubační doba je cca 16 hodin. Pokud nebudete pociťovat obtíže, není nutné navštívit lékaře.

    S přáním hezkého dne Tereza Juhász

     

    Podobné dotazy

    • Když manipulují se zkaženým jídlem tak je mi na zvraceni

      Když uklízím v ledničce či spiizirne, tak stačí abych se podíval na něco zkaženého, plesnivého, tak je mi na zvraceni Vím že když se to otevře, tak jsou tam plyny.Ale stačí se na to podívat. S pozdravem

    • Mohu dítěti 9m podat probiotika v tomto stavu?

      Prosím o radu. Zakoupili jsme Probiotika ProbioMaxik Baby. Ale plavou v tom takové drobné kousky ( je to v pořádku? ) nebo to může být zkažené? Děkuji. Nerada bych tím miminku způsobila problém.

    • nevolnost

      Dobrý den chtěl bych se zeptat poslední 4 dny mám pocit na zvracení a pak třeba 2 hodiny nic a pak zase nevolnost a takhle dokola čím by to mohlo být

    • Rady na zmírnění nevolnosti a únavy

      Dobrý den, mám časté problémy s nevolností. Na premenstruační syndrom užívám pupalkový olej a piju ženský čaj už přibližně 2 měsíce. Hořčík také užívám, ale nevolnost a únava se vrací. Doporučili byste...

    Nejnovější otázky v poradně