Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Změna léků na ředění krve

    Dotaz z 12. 10. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, po měsíci léčby po embolii plic lékem Pradaxa jsem přešla na Xarelto, bohužel, problém přetrvává - pálení na hrudníku, celková únava. Mám ho teprve 1.den, mám počkat, zda se to nerovná, nebo bych měla kontaktovat svého lékaře Děkuji za odpověď.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    únava patří mezi časté nežádoucí účinky (hlavně v počáteční fázi léčby) i během užívání přípravku Xarelto. Únava a pálení na hrudi je ještě příznakem plicní embolie. V předepsané terapii bych určitě pokračovala, v případě, že se bolest a pálení na hrudi nebude zlepšovat nebo se naopak bude zhoršovat, určitě kontaktujte ošetřujícího lékaře.

    S pozdravem a přáním brzkého uzdravení

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné