Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Změny životního stylu

    Dotaz z 23. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den, trápí mě občas tlak v žaludku cca 2 mesice, beru léky na tlak,začala sem sportovat a podařilo se mi zhubnout, změnila sem i trošku jídelníček,mám i trošku stresové období z práce, může to být ze si žaludek zvyká na tyto změny? Nejsou to nějaké extrémní bolesti, jen nekdy ten tlak. Dekuji.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    tlak v žaludku může být způsoben změnou stravování, nadýmáním, vlivem stresu nebo jiným problémem. Doporučuji přidat probiotika a/nebo přípravek Iberogast. Pokud se problém nezlepší nebo se naopak zhorší, doporučuji návštěvu lékaře.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně