Doplněk stravy

Zerex Omega 3 1000 mg 100 kapslí

Značka: ZEREX

Zerex Omega 3 1000 mg obsahuje EPA a DHA, které prospívají činnosti srdce. DHA má příznivý vliv na normální funkce mozku a přispívá k udržení dobrého stavu zraku.

319

Cena za 100 kusů: 319,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: Zerex Omega 3 1000 mg 100 kapslí

50143860

Úvod

Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou tuky, které kromě energie přinášejí našemu tělu i zdravotní benefity. Mezi kvalitní zdroje omega-3 nenasycených mastných kyselin patří tučné ryby, komu však ryby nevoní, může zkusit želatinové kapsle Zerex Omega 3. Jedna kapsle je naplněna 1 000 mg rybího oleje s obsahem EPA (kyseliny eikosapentaenové) a DHA (kyseliny dokosahexaenové), které prospívají činnosti srdce. DHA má příznivý vliv na normální funkce mozku a přispívá k udržení dobrého stavu zraku.

Hlavní vlastnosti

  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku*
  • DHA přispívá k udržení normálního stavu zraku*
  • EPA a DHA přispívá k normální činnosti srdce**

Dávkování

Užívejte 3x denně 1 kapsli, vždy po jídle. Zapijte dostatečným množstvím tekutiny.


Složení

Rybí olej, želatina, zvlhčující látka glycerol, čištěná voda. V denní dávce (3 kapsle): omega-3 rybí olej 3 000 mg (z toho EPA 540 mg, DHA 360 mg). Referenční hodnota příjmu není stanovena. Upozornění pro alergiky: obsahuje rybí olej.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

*Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. **Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.