Ziaja

  (156)

Psal se rok 1989 a dva lékárníci, Aleksandra a Zenon Ziaja, chtěli přivést na svět řadu kosmetických produktů, které budou jiné než ty dosud známé. Jejich cílem bylo vytvářet kosmetiku pro péči o tělo s jednoduchými, ale účinnými recepturami opřenými o farmaceutické zkušenosti. Velkou inspirací jim bylo mimo jiné i přímořské klima.

Objevte svět Ziaja

Dnes je Ziaja značkou, jež zahrnuje širokou škálu moderních výrobků určených k pomoci všem typům pleti a k poskytování komplexní osobní péče pro celou rodinu. Úspěch společnosti Ziaja pramení z tvrdé práce a obrovského nasazení, stejně jako z neutuchajícího nadšení a kreativity.


Ziaja - Kozí mléko

Kozí mléko

Blahodárné účinky řady jsou založeny na kombinaci cenných vlastností složek kozího mléka a vitaminů A, E a D-panthenolu.

Ziaja - Cupuacu

Cupuacu

Zajišťuje regenerační a vyhlazující účinky díky směsi exotických másel a olejů. Produkty mají karamelovo-oříškovou vůni.

Ziaja - Sensitive

Sensitive

Komplexní program péče zaměřené na potřeby náročné a citlivé, často dysfunkční pleti. Poskytuje dlouhotrvající efekt jemné a hladké pokožky.

Ziaja - Manuka

Manuka

Vhodná pro pleť s nedokonalostmi – čistí, redukuje černé tečky a rozšířené póry, reguluje činnost mazových žláz, účinně osvěžuje a hydratuje.

Ziaja - Ananas

Ananas

Ananasová péče je energizující a anticelulitidní řada. Dodává pocit uvolněné relaxace, působí jako doping pro pokožku a má svěží exotickou vůni.

Ziaja - Kakaové máslo

Kakaové máslo

Obsažené kakaové máslo obnovuje mladý vzhled a zlepšuje barvu pokožky. Tělová péče má příjemnou relaxační vůni.

Ziaja - Arganový olej

Arganový olej

Vlasová péče s arganovým olejem intenzivně regeneruje poškozené vlasy, chrání konečky před třepením a usnadňuje rozčesávání.

Ziaja - Pomerančové máslo

Pomerančové máslo

Tělová svěží péče s neodolatelnou vůní pomeranče. Produkty jemně myjí a zanechávají pokožku hladkou a osvěženou.

Jako výrobce oblíbené a známé kosmetiky se společnost Ziaja zavázala k péči o zachování přírodních životních podmínek pro budoucí generace. V celém výrobním procesu se zaměřuje na řešení šetrná k životnímu prostředí.

Všechny výrobky Ziaja jsou vyráběny v moderních zařízeních umístěných v ekologické zóně s vlastním zdrojem vody. K dispozici jsou 4 laboratoře vybavené nejmodernější technologií pro výzkum a vývoj, fyzikální a chemické analýzy, mikrobiologickou kontrolu a kontrolu kvality.Seřadit podle