Kosmetika

Ziaja Arganový olej Šampon na vlasy vyhlazující 300 ml

Značka: ZIAJA
Produktová řada: Arganový olej
5.0
  • Vyhlazující šampon s arganovým olejem Ziaja vyživuje a regeneruje suché a poškozené vlasy. Uhlazuje vlasové vlákno a zvyšuje poddajnost při následné úpravě.
*Sleva 100 Kč při nákupu produktů značky A-derma v minimální hodnotě 290 Kč. *Při nákupu produktů značky A-Derma v minimální hodnotě 290 Kč vč. DPH získáte slevu 100 Kč. Akce neplatí na zvýhodněná balení a promo balíčky. Akce platí do 31. 10. 2023 nebo do vyprodání zásob.
85

O produktu: Ziaja Arganový olej Šampon na vlasy vyhlazující 300 ml

50137066

Úvod

Vyhlazující šampon s arganovým olejem Ziaja vyživuje a regeneruje suché a poškozené vlasy. Arganový olej se získává ze stromu Argania spinosa známého jako „Strom života“, roste na slunci, je odolný proti suchu, vysokým teplotám a nízké kvalitě půdy. Je lisovaný za studena, obsahuje asi 80 % nenasycených mastných kyselin s převahou nutričně bohaté kyseliny omega-6.

Hydratuje a vyživuje vlasy i pokožku hlavy

Přípravek dodává kadeřím potřebnou výživu, uhlazuje vlasové vlákno a zvyšuje jejich poddajnost. Uzamyká vlhkost ve vlasech a chrání před jejich mechanickým poškozením. Blahodárně působí i na pokožku hlavy, pěstí a zanechává ji hydratovanou. Šampon obsahuje i tsubaki olej. Ten je pochází z kamélie japonské a je taktéž lisovaný za studena. Revitalizuje, posiluje a zabraňuje ztrátě vody. Produkt obsahuje 95 % složek přírodního původu.

Hlavní vlastnosti:

  • jemně myje vlasy a pokožku hlavy
  • zanechává vlasy hladké a poddajné
  • dodává objem 
  • připravuje vlasy na další úpravu
  • příjemně voní

Složení

Arganový olej, tsubaki olej.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.