Zdravotnické prostředky

3M Nexcare ColdHot Therapy Pack Mini 11x12 cm gelový obklad 1 ks

Značka: 3M
Produktová řada: Nexcare

Opakovaně použitelný gelový obklad 3M Nexcare ColdHot Therapy Pack Mini využívá přírodní sílu tepla či chladu pro úlevu od bolesti. Velikost obkladu 11 x 12 cm.

185
Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: 3M Nexcare ColdHot Therapy Pack Mini 11x12 cm gelový obklad 1 ks

50122770

Úvod

Malý chladivý/hřejivý gelový obklad pro přirozenou úlevu od bolesti teplem nebo chladem. Bezpečný pro celou rodinu. Díky malým rozměrům je ideální na menší rány, pro lidi trpící bolestmi soustředěné na jednom místě jako silné bolesti zubů, hlavy. Podle typu bolesti lze použít studené nebo teplé obklady, které v místě přiložení především zužují či rozšiřují cévy a tím omezují či zvyšují přísun krve k postiženým místům. Obklad můžete chladit v mrazáku nebo v chladničce, ohřívat v horké vodě nebo v mikrovlnné troubě. Studený obklad se používá při bolestech zubů, akutních poraněních (pohmožděniny, podvrtnutí, drobné otoky), horečce (není určen ke snížení tělesné teploty), krvácení z nosu a na otoky po injekcích nebo po bodnutí hmyzem. Teplý obklad lze použít při zánětu dutin, artritidě zápěstí či revmatické artritidě nebo jen k zahřátí rukou.

Hlavní vlastnosti:

  • teplé nebo studené použití podle typu bolesti
  • snadná aplikace
  • pro opakované použití
  • s ochranným textilním obalem
  • velikost Mini 11 x 12 cm

Použití

Používejte podle potřeby.

Za studena: Obklad bez obalu vložte do mrazničky nebo do mrazící části ledničky, aby byl v případě potřeby vždy k dispozici. Nepřikládejte déle než 20 minut. Před další aplikací nechte postižené místo 20 minut nezakryté.

Za tepla: Přiveďte k varu vodu v množství postačující k překrytí obkladu. Nádobu s vodou sejměte ze zdroje tepla a pak do ní vnořte obklad na 4-5 minut. Na postiženém místě nechte obklad tak dlouho, jak to bude příjemné. Jakmile polštářek dosáhne pokojové teploty, znovu ho zahřejte. Obklady obecně potřebují znovu ohřát asi po 30 minutách používání.

Mikrovlnná trouba: Položte polštářek naplocho do mikrovlnné trouby nastavené na 640 W a zahřívejte ho 2x 30 sekund. Po každém zahřátí prohněťte polštářek, aby se teplo rovnoměrně rozprostřelo.


Upozornění

ZDRAVOTNICKÝ PROSTŘEDEK, ČTĚTE PEČLIVĚ NÁVOD K POUŽITÍ A INFORMACE O BEZPEČNÉM POUŽÍVÁNÍ.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.