3M Nexcare Desinfekční gel na ruce 25 ml

Biocidní přípravky, repelenty

Značka: 3M
Dbejte na své zdraví. Rychleschnoucí gel 3M Nexcare poskytuje vašim rukám potřebnou dávku desinfekce bez použití vody nebo mýdla. Malé balení je vhodné do kabelky i kapsy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
59

O produktu

50093228

Pokud nemáte zrovna k dispozici čistou vodu a mýdlo, stane se vaším skvělým pomocníkem dezinfekční gel na ruce 3M Nexcare. Rychleschnoucí dezinfekční gel na ruce  odstraňuje nečistoty bez použití vody nebo mýdla, a ničí 99,9 % bakterií a virů. Gel je během 30 vteřin účinný dle normy ČSN EN 14476 proti adenovirům typu 5, rotavirům a murinním norovirům (virální gastroenteritis), chřipkovému virovému kmeni A NIBRG14 [H5N1] a porcinnímu kmeni [H1N1] (prasečí chřipka),virům herpes typu 1, HIV-1, SARS koronavirům a virům hepatitidy B a C. Baktericid (ČSN EN 1500). Levurocid (ČSN EN 1275, ČSN EN 1650).

Hlavní vlastnosti:

  • rychleschnoucí dezinfekční gel ničí 99,9 % bakterií a virů
  • skvělý na cestování
  • bbsahuje 70 % ethanolu

Složení

Účinná látka: Ethylalkohol (70 %).

Použití

Naneste malé množství gelu na dlaň a rozetřete jej po obou rukou do úplného zaschnutí. Použijte dostatečné množství produktu, aby pokryl celý povrch rukou, včetně prostoru mezi prsty. Neoplachujte. Doporučená dávka pro hygienické ošetření jsou 3 ml (přibližně 2 stříknutí).

Upozornění

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.