ActiMaris

Řadit
Filtry výpisu
ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 1000 ml

roztok 1000 ml

Zdravotnické prostředky

Bezbolestně dezinfikuje, snižuje zánět a urychluje hojení akutních i chronických ran, zánětů a popálenin. Vhodný k použití na citlivou nebo podrážděnou kůži, neštípe ani nepálí. Určen také k výplachům sliznice nosu, úst či genitálií. 100% přírodní, bez konzervantů a stabilizátorů. Určen i pro děti a kojence.

  625 Kč
  ActiMaris na hojení ran gel 20 g

  gel 20 g

  Zdravotnické prostředky

  Výrazně urychluje hojení širokého spektra drobných i těžších ran a zánětů. Rychle snižuje zánět, okysličuje tkáň a podporuje její regeneraci. Ničí viry, bakterie i plísně. K použití na kůži i sliznice úst, nosu a genitálií. 100% přírodní. Vhodný i pro alergiky, děti a kojence.

   390 Kč
   ActiMaris Sensitiv na výplach a čištění ran roztok 300 ml

   roztok 300 ml

   Zdravotnické prostředky

   Bezbolestně dezinfikuje, snižuje zánět a urychluje hojení především akutních ran, zánětů a popálenin. Vhodný k použití na citlivou nebo podrážděnou kůži, neštípe ani nepálí. Určen také k výplachům sliznice nosu, úst či genitálií. 100% přírodní, bez konzervantů a stabilizátorů. Určen i pro děti a kojence.

    333 Kč
    ActiMaris Forte roztok na čištění a hojení ran roztok 300 ml

    roztok 300 ml

    Zdravotnické prostředky

    ActiMaris forte roztok snižuje zánět a urychluje hojení. Ničí viry, bakterie a plísně, okysličuje tkáň a podporuje její rychlejší regeneraci.

     599 Kč