Doplněk stravy

Woykoff allegra MELATONIN RAPID 30 pastilek

Značka: WOYKOFF

Woykoff allegra MELATONIN RAPID je doplněk stravy s melatoninem, extraktem z čajovníku + vitamin B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.

185
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Woykoff allegra MELATONIN RAPID 30 pastilek

50147579

Úvod

Woykoff allegra MELATONIN RAPID je doplněk stravy s melatoninem, extraktem z čajovníku + vitamin B6, který přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání. Melatonin je látka, kterou si naše tělo vytváří samo a která ovlivňuje rytmus spánku a bdění. Jeho hladina se s nástupem večera zvyšuje. Pastilky s pomerančovou příchutí se v ústech snadno rozpouští a umožňují tak rychlejší vstřebávání ústní sliznicí.

Hlavní vlastnosti

  • obsahuje takzvaný spánkový hormon melatonin
  • vitamin B6 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • vitamin B6 přispívá k normální psychické činnosti
  • pastilky rozpustné v ústech
  • příchuť pomeranč

Dávkování

Denní dávka je ¼ pastilky. Užívejte 1,5 hodiny před plánovaným usnutím. Dávku v ústech dobře rozkousejte nebo vycucejte. Pokud vám tato forma nevyhovuje, spolkněte v celku a zapijte dostatečným množstvím vody. V tomto případě počítejte s možným pozdějším nástupem účinku.


Složení

Sladidlo: xylitol, extrakt z čajovníku (Camellia sinensis), plnidlo: mikrokrystalická celulóza, inulin, aroma: pomerančové, protispékavá látka: stearan hořečnatý rostlinného původu, pyridoxin (vitamin B6), melatonin. Aktivní látky v 1 pastilce: melatonin 1,9 mg, L-theanin 30 mg, vitamín B6 2,8 mg (200 % RHP*). Obsah v denní dávce: melatonin 0,48 mg, L-theanin 7,5 mg, vitamín B6 0,7 mg (50 % RHP*). * RHP – referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8 400 kJ / 2 000 kcal).


Upozornění

Doplněk stravy se sladidlem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Nekombinujte s hypnotiky, sedativy a anxiolytiky (deriváty benzodiazepinu a propandiolů)! Po užití pastilky dodržujte již klidový režim, nejezte, nepijte alkoholické nápoje, kávu a čaj, optimálně ulehněte na lůžko s knihou. Pamatujte, že sledování LCD displejů (televize, tablet, telefon) narušuje proces usínání, neboť vyzařují modré světlo, které brání přirozené produkci melatoninu. Melatonin může při dlouhodobém užívání ve velmi ojedinělých případech ovlivňovat glukózovou rezistenci. Pokud náš doplněk stravy užíváte déle než tři měsíce, poraďte se svým lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí! Vyrobeno na Slovensku.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.