Hygienická pomůcka

AllMatters Menstruační kalhotky s vysokým pasem vel. L 1 ks černé

Značka: ALLMATTERS

Menstruační kalhotky s vysokým pasem AllMatters jsou vyrobeny z odolných a funkčních materiálů, které zajišťují dokonalý pocit bezpečí a pohodlí po celou dobu nošení.

849

Cena za 1 kus(tbl): 849,00 Kč

Doprava zdarma

O produktu: AllMatters Menstruační kalhotky s vysokým pasem vel. L 1 ks černé

50158126

Úvod

Menstruační kalhotky s vysokým pasem AllMatters jsou vyrobeny z odolných a funkčních materiálů, které zajišťují dokonalý pocit bezpečí a pohodlí po celou dobu nošení. Umožňují opakované praní bez ztráty funkčnosti. Jsou příjemné na dotek a poskytují uživatelský komfort srovnatelný s nošením běžných bavlněných kalhotek, a přitom vás spolehlivě ochrání během vašich dnů. Menstruační kalhotky představují ekologickou volbu, jelikož nebudete produkovat jednorázový odpad.

Menstruační kalhotky na středně silnou menstruaci a lehkou inkontinenci

AllMatters menstruační kalhotky se hodí pro středně silnou menstruaci. Absorbují objem odpovídající 1-2 tamponům (do 10 ml). Můžete je používat samostatně nebo v kombinaci s menstruačním kalíškem pro zajištění extra ochrany. Dále je můžete použít i při lehké inkontinenci. Ušity v Portugalsku z certifikovaných materiálů (TENCEL™ a VEOCEL™) rakouské firmy Lenzing AG, která určuje směr v oblasti výroby látek udržitelným způsobem.

Hlavní vlastnosti:

  • pohodlné a spolehlivé
  • poskytují dokonalý pocit bezpečí a jistoty
  • ideální na středně silnou menstruaci

Jak si vybrat správnou velikost?

Vhodnou velikost určíte podle obvodu pasu:

XS: 55 - 61 cm
S: 60 – 66 cm
M: 65 – 71 cm
L: 70 – 77 cm
XL: 76 – 83 cm
XXL: 82 - 90 cm
XXXL: 88 – 98 cm


Složení

1. Vnější vrstva: 94 % TENCEL™ Lyocell, 6 % elastan: viskóza s nízkým dopadem na životní prostředí. Elastan pro delší životnost. Zajišťuje příjemný pocit při nošení.

2. Nepropustná vrstva: 100 % polyester: prodyšná a zároveň nepropustná membrána.

3. Absorbční jádro: 100 % VEOCEL™ Speciality Viscose: netkané absorbční jádro. Držitel označení EU Ecolabel.

4. Vnitřní vrstva: 77 % polyester, 23 % merino vlna: navržena tak, aby odváděla vlhkost od těla. Přirozeně antibakteriální, pohlcuje pachy. Udržuje pocit sucha.

Lemy: 82 % polyamid, 18 % elastan.


Použití

Menstruační kalhotky použijte místo kalíšku, tamponu nebo vložky nebo jako jejich doplněk pro extra ochranu. Můžete je nosit až 12 hodin – během dne nebo během noci. Po použití je proplachujte studenou vodou tak dlouho, dokud nebude voda čistá. Jemně vymačkejte a vyperte v pračce za studena nebo ručně s použitím jemného pracího prostředku. Nechte volně usušit.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.