Allnature Aloe vera Premium šťáva 1000 ml

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
4.7
Přírodní šťáva Allnature Aloe vera v prémiové kvalitě je vyrobena nejmodernější metodou zpracování, aby rostlina vydala maximum svých účinných látek.
Skladem na e-shopu
178

Cena za 1 litr: 178 Kč

O produktu

50095430

Vysoce kvalitní přírodní Aloe Vera ve formě šťávy jako doplněk stravy k podpoře zdravého životního stylu a zdraví samotného. Pečlivě kontrolovaný produkt vysoké kvality dodržuje nejpřísnější standardy, takže máte jistotu, že pijete to nejlepší na trhu. Navíc je plněna do skleněných lahví, což zaručuje zachování vysoké kvality a energie této rostliny. Šťáva je velmi příjemná na pití, osvěžující a jemná. Potěšte své tělo i chuťové buňky tímto jedinečným doplňkem stravy, který podpoří váš organismus a udrží vašeho tělo v dobré kondici.

Příznivé účinky Aloe vera 

Šťáva z Aloe Vera vyniká svými pozitivními účinky na lidský organismus.  Aloe Vera pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a přispívá k správné funkci trávicího systému. Šťávu z Aloe Vera ocení také ženy, neboť Aloe Vera přispívá k udržení komfortu před menstruací i při menstruaci. Aloe Vera je významný antioxidant. Podílí se na udržení přirozené obranyschopnosti a detoxikuje organismus. V neposlední řadě také udržuje normální stav pokožky a pomáhá bojovat s únavou a napětím.

Hlavní vlastnosti:

  • šťáva z Aloe Vera
  • prémiová kvalita
  • osvěžující a jemná chuť

Dávkování

3x denně 30 ml na lačno nebo 1/2 hodiny před jídlem. Před použitím protřepat. Lze ředit vodou, ovocnou šťávou nebo užít samotné.

Složení

97% šťáva z Aloe Vera (Barbadensis Miler), kyselina citrónová, benzoan sodný, sorban draselný.

Upozornění

Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno dětem do 3 let. Nevhodné pro těhotné a kojící ženy. Nepřesahovat doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.