Doplněk stravy

Allnature Aronie Premium BIO šťáva 1000 ml

Značka: ALLNATURE
5.0

Šťáva z Aronie Allnature v BIO kvalitě je silný antioxidant a zdroj vitamínu C. 100% přírodní šťáva bez přidaného cukru, chemických konzervantů nebo barviv.

279

Cena za 1 litr: 279,00 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card
Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 250 Kč.

O produktu: Allnature Aronie Premium BIO šťáva 1000 ml

50090725

Úvod

Čistá 100% BIO šťáva z plodů Aronie černoplodé má zajímavou sladko-kyselou a jemně svíravou chuť. Plody obsahují velké množství vitaminu C, který přispívá ke správné funkci imunitního a nervového systému a k ochraně buněk před oxidačním stresem. Šťáva z Aronie účinně pomáhá snižovat únavu a celkové vyčerpání organismu. Přispívá k tvorbě kolagenu pro posílení funkce cév, kostí a chrupavek, podporuje zdraví a krásu pokožky a dobrou stavbu zubů.

Šetrný způsob výroby a stabilizace

Plody Aronie jsou pečlivě sklízeny a ihned zpracovány, aby bylo zachováno co nejvíce vitaminů a živin, které tyto plody nabízí. Šťáva se vyrábí výhradně z plně zralých plodů a její zajímavá chuť potěší všechny, kdo mají rádi originální gurmánské chutě. Produkt je stabilizován pouze pasterizací, neobsahuje přídavky cukrů, chemické konzervanty, ani barviva. Šťáva je proto určena velmi širokému spektru konzumentů. Nejlépe si ji vychutnáte po náročném pracovním dni, po sportovních výkonech nebo v práci jako dokonalé osvěžení a povzbuzení do dalších aktivit. 

Hlavní vlastnosti:

  • 100% šťáva z aronie
  • BIO kvalita
  • obsahuje vysoké množství vitamínu C

Dávkování

30 ml 3x denně. Doporučuje se užívat na lačno nebo 30 minut před jídlem. Před použitím protřepat. Lze ředit vodou, ovocnou šťávou nebo užít samotné.


Složení

100% Bio šťáva z Aronie černé (Aronia melanocarpa)


Upozornění

Nepřekračujte doporučené dávkování. Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.