Allnature Spirulina BIO prášek 100 g

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Spirulina patří k unikátním zdrojům rostlinných proteinů, takže je vynikající pro vegany a vegetariány. Obsahuje velké množství přírodních, lehce stravitelných bílkovin, chlorofylu a celou řadou vitamínů a minerálů.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci ve 0 lékáren
99 ušetříte 32 Kč

Původní cena 131 Kč sleva 24%

Cena za 100 g: 99 Kč

O produktu

50095697

Spirulina je zelená superpotravina nabitá celou řadou unikátních výživných látek. Její celkový objem tvoří téměř 70 % bílkovin, takže je jedním z největších zdrojů proteinů v rostlinné říši. Díky této vlastnosti ji často využívají jako ideální doplněk stravy sportovci, vegetariáni, starší osoby, nebo lidé vysílení nemocemi. Kromě toho v ní najdete i celou řadu vitamínů a minerálů. Tato zelená superpotravina je také bohatá na chlorofyl, který napomáhá při tvorbě hemoglobinu. Má navíc i antioxidační schopnosti a napomáhá k normální hladině cukru v krvi, vitalitě, kontrole tělesné hmotnosti, přirozené obranyschopnosti, imunitnímu systému, svalové hmotě a hubnutí.

Hlavní vlastnosti Spiruliny:

  • podporuje činnost kardiovaskulárního systému
  • podporuje přirozenou obranyschopnost
  • napomáhá kontrole tělesné hmotnosti 
  • působí jako antioxidant, podporuje celkovou vitalitu
  • napomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi

Dávkování

Začínejte na 1/2 kávové lžičky a postupně dávku zvyšujte na maximálně 2 kávové lžičky denně. Nepřekračujte dávkování! Denní dávku spiruliny vmíchejte do studené vody, zeleninové či ovocné šťávy, koktejlu, salátu a apod. Spirulinu nedávejte do horkých pokrmů a nápojů, ztrácí v nich svoje unikátní nutriční hodnoty!

Složení

100% sladkovodní sinice spirulina. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.