Doplněk stravy

Sanct Bernhard Stevia 1000 tablet

Přírodní sladidlo Sanct Bernhard Stevia je bez kalorií, má skvělou chuť a nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Je vhodné pro diabetiky nebo při redukcích nadváhy.

239

Cena za 100 kusů: 23,90 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Sanct Bernhard Stevia 1000 tablet

50091549

Úvod

Stevie je přírodní sladidlo bez kalorií, které má skvělou chuť, nezvyšuje hladinu cukru v krvi, a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel k oslazení nápojů (kávy, čaje) a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem je vhodné pro diabetiky nebo při redukcích nadváhy. Stevia rebaudiana (zkráceně stevia) je rostlina pocházející z jižní Ameriky, kde je také již po staletí užívána jako přírodní rostlinné sladidlo. Látky této rostliny obsažené v listech vyvolávají pocit sladké chuti, mají nulovou energetickou hodnotu a jsou až 250x sladší než cukr. V listech stevie jsou mimo jiné také obsaženy proteiny, vláknina, karbohydráty, železo, fosfor, vápník, draslík, sodík, magnesium, zinek a vitamíny A a C.

Hlavní vlastnosti:

  • přírodní sladidlo bez kalorií
  • skvělá chuť
  • 250x sladší než klasický cukr
  • nezvyšuje hladinu glukózy v krvi
  • vhodné ke slazení nápojů i potravin

Dávkování

1 tableta odpovídá 1 čajové lžičce cukru.


Složení

Steviol-glykosidy E960 (Rebaudioside A 98%), erythritol, hydrogenuhličitan sodný, kyselina vinná, stearan hořečnatý.


Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.