Allnature Stévie 1000 tablet

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
5.0
Sladidlo Allnature Stevia je bez kalorií, má skvělou chuť a nezvyšuje hladinu cukru v krvi. Je vhodné pro diabetiky nebo při redukcích nadváhy.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
279 ušetříte 40 Kč

Původní cena 319 Kč sleva 13%

Cena za 100 kusů: 28 Kč

O produktu

50131049

Stévie je sladidlo rostlinného původu bez kalorií, které má skvělou chuť, nezvyšuje hladinu cukru v krvi, a je tak vhodnou náhradou cukru nebo umělých sladidel k oslazení nápojů (kávy, čaje) a všech typů potravin. Díky těmto vlastnostem je vhodné pro diabetiky nebo při redukcích nadváhy. Stevia rebaudiana (zkráceně stevia) je rostlina pocházející z jižní Ameriky, kde je také již po staletí užívána jako přírodní rostlinné sladidlo. Látky této rostliny obsažené v listech vyvolávají pocit sladké chuti, mají nulovou energetickou hodnotu a jsou až 250x sladší než cukr. V listech stevie jsou mimo jiné také obsaženy proteiny, vláknina, karbohydráty, železo, fosfor, vápník, draslík, sodík, magnesium, zinek a vitamíny A a C.

Hlavní vlastnosti:

  • sladidlo rostlinného původu bez kalorií
  • skvělá chuť
  • 250x sladší než klasický cukr
  • nezvyšuje hladinu glukózy v krvi
  • vhodné ke slazení nápojů i potravin

Dávkování

1 tableta = 1 čajová lžička

Složení

Steviol-glykosidy E960 (Rebaudioside A 98%), erythritol, hydrogenuhličitan sodný, kyselina vinná, stearan hořečnatý.

Upozornění

Doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah přímého slunečního záření.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.