Potraviny a nápoje

Alpro Mandlový nápoj neslazený 1 l

Značka: ALPRO
  • 100% rostlinný mandlový neslazený nápoj Alpro je chutnou alternativou kravského mléka. Je přirozeně bezlaktózový, s nízkým obsahem tuků, bez přidaného cukru, a je vhodný i pro vegetariány.
89

Cena za 1 litr: 89 Kč

O produktu: Alpro Mandlový nápoj neslazený 1 l

50098558

Úvod

Hledáte chutnou a zdravou alternativu kravského mléka? Sáhněte po Alpro mandlovém nápoji! Nejen, že si na něm skutečně pochutnáte, ale uděláte něco dobrého i pro planetu. Mandle jsou opravdové královny celého oříškového království. Ty, které jsou použité k výrobě Alpro nápoje, jsou políbené středomořským sluncem a následně jemně opražené, aby vyniknla jejich typická chuť. Rostlinná alternativa s nahořklou oříškovou chutí potěší nejen vegetariány. Nápoj je bez přidaných cukrů a sladidel, a má přirozeně nízký obsah tuku, takže si jej můžete vychutnat skutečně bez výčitek. Navíc je zdrojem vápníku, vitamínů B12, B2, E a D. Ať už se rozhodnete přidat si jej do ranních cereálií, smoothie, použít jej při vaření nebo prostě pít jen tak, rozhodli jste se správně!

Budoucnost naší planety je rostlinná!

Občas je těžké zbavit se starých návyků, s Alpro rostlinnými alternativami to ale pro vás bude hračka. Udělejte i vy alespoň malý krok vpřed, protože i ten může znamenat velkou změnu pro planetu i pro vás. Alpro rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody než jejich živočišná konkurence. Navíc jsou plněné do recyklovaných,  recyklovatelných a rostlinných obalů. Alpro se snaží inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit.

Alpro Mandlový nápoj neslazený 1 l3

Hlavní vlastnosti:

  • přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • vyrobené z jemně pražených středomořských mandlí
  • vegetariánské
  • bez cukru a bez přidaných sladidel
  • přirozeně s nízkým obsahem tuku a nasycených tuků
  • zdroj vápníku
  • obsahuje vitamíny B2, B12,E a D

Složení

Pitná voda, mandle (2,3 %), fosforečnan vápenatý, mořská sůl, stabilizátory (karubin, guma gellan), emulgátor (slunečnicový lecitin), vitaminy (B2, B12, E, D2). Může obsahovat stopy skořápkových plodu (ne arašídy). Alergeny jsou ve složení vyznačené tučným písmem.


Upozornění

Uchovejte při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max 7 °C).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.