Alpro Rýžový nápoj 1 l

Potraviny a nápoje

Značka: ALPRO
100% rostlinný rýžový nápoj Alpro je chutnou alternativou kravského mléka. Je přirozeně bezlaktózový, s nízkým obsahem nasycených tuků, bez přidaného cukru, a je vhodný i pro vegetariány.
Cena 69 Kč/ks při nákupu 3 ks Při nákupu 3 ks označených rostlinných nápojů značky Alpro (různé druhy) v libovolné kombinaci získáte cenu 69 Kč/ks. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Cena 64 Kč/ks při nákupu 6 ks Při nákupu 6 ks označených rostlinných nápojů značky Alpro (různé druhy) v libovolné kombinaci získáte cenu 64 Kč/ks. Akce platí do 31. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
Skladem na e-shopu
79

Cena za 1 litr: 79 Kč

O produktu

50138780

Hledáte chutnou a zdravou alternativu kravského mléka? Sáhněte po Alpro rýžovém nápoji! Má jemnou a lehkou chuť rýžových zrnek, která potěší nejen vegetariány. Kromě toho, že si na něm skutečně pochutnáte, ale uděláte něco dobrého i pro planetu. Nápoj je bez přidaných cukrů, sladidel a má přirozeně nízký obsah nasycených tuků, takže si jej můžete vychutnat naprosto bez výčitek. Navíc je zdrojem vápníku a obsahuje vitamíny B12 a D. Ať už se rozhodnete přidat si jej do ranních cereálií, smoothie, použít jej při vaření nebo prostě pít jen tak, rozhodli jste se správně!

Budoucnost naší planety je rostlinná!

Občas je těžké zbavit se starých návyků, s Alpro rostlinnými alternativami to ale pro vás bude hračka. Udělejte i vy alespoň malý krok vpřed, protože i ten může znamenat velkou změnu pro planetu i pro vás. Alpro rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody než jejich živočišná konkurence. Navíc jsou plněné do recyklovaných, recyklovatelných a rostlinných obalů. Alpro se snaží inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit.

Alpro Rýžový nápoj 1 l2

Hlavní vlastnosti:

  • přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • vegetariánské
  • přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
  • bez přidaného cukru nebo sladidel
  • zdroj vápníku
  • obsahuje vitamíny B12 a D

Složení

Rýžová složka (pitná voda, rýže (12,5 %)), slunečnicový olej, fosforečnan vápenatý, mořská sůl,
stabilizátor (guma gellan), regulátor kyselosti (fosforečnany draselné), vitaminy (B12, D2).

Upozornění

Uchovejte při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max 7 °C).

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.