Potraviny a nápoje

Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1 l

Značka: ALPRO
5.0

100% rostlinný sójový nápoj Alpro je chutnou alternativou kravského mléka. Je přirozeně bezlaktózový, s nízkým obsahem tuků, a je vhodný i pro vegetariány.

Cena 49 Kč/ks při nákupu 6 ks Při nákupu 6 ks Alpro rostlinných nápojů 1 l v libovolné kombinaci získáte cenu 49 Kč/ks. Akce platí do 14. 12. 2023 nebo do vyprodání zásob.
89

Cena za 1 litr: 89,00 Kč

Kupte ještě další produkty a získejte dopravu zdarma. Pro přihlášené je limit 250 Kč. 1 500 Kč

O produktu: Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1 l

50138785

Úvod

Hledáte chutnou a zdravou alternativu kravského mléka? Sáhněte po Alpro sójovém nápoji! Má výtečnou vanilkovou příchuť, která potěší nejen vegetariány. Kromě toho, že si na něm skutečně pochutnáte, ale uděláte něco dobrého i pro planetu. Sója, použitá k výrobě, neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. Nápoj je přirozeně bezlaktózový, má nízký obsah nasycených tuků a je skvělým zdrojem vysoce kvalitních bílkovin, vápníku a vitamínů B2 a D, takže si jej můžete vychutnat naprosto bez výčitek. Ať už se rozhodnete přidat si jej do ranních cereálií, kaše, smoothie, nebo prostě pít jen tak, rozhodli jste se správně!

Budoucnost naší planety je rostlinná!

Občas je těžké zbavit se starých návyků, s Alpro rostlinnými alternativami to ale pro vás bude hračka. Udělejte i vy alespoň malý krok vpřed, protože i ten může znamenat velkou změnu pro planetu i pro vás. Alpro rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody než jejich živočišná konkurence. Navíc jsou plněné do recyklovaných, recyklovatelných a rostlinných obalů. Alpro se snaží inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit.

Alpro Sójový nápoj s vanilkovou příchutí 1 l2

Hlavní vlastnosti:

  • přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinné
  • vegetariánské
  • přirozeně s nízkým obsahem nasycených tuků
  • lahodná vanilková chuť
  • zdroj vysoce kvalitní bílkoviny
  • zdroj vápníku
  • obsahuje vitamíny B2 a D

Složení

Sójová složka (pitná voda, loupané sójové boby (7,8 %)), cukr, uhličitan vápenatý, aromata, mořská sůl, regulátor kyselosti (fosforečnny draselné), mrkvový extrakt, stabilizátor (guma gellan), vitaminy (B2, B12, D2). Alergeny jsou ve složení vyznačené tučným písmem.


Upozornění

Uchovejte při teplotě do 25 °C. Po otevření uchovejte v chladničce (max 7 °C).


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.