Antirides Orlane Paris

  (4)
Orlane Paris

Orlane je synonymem dokonalosti pro nejnáročnější ženy. Je symbolem elegance, harmonie a nestárnoucí krásy. Zastavte čas s Orlane!


Orlane Paris B21 Extraordinare - troufněte si být výjimečná, legendární krém, zdroj regenerace pro vaši pleť

Francouzská hi-tech kosmetika ORLANE je prestižní světoznámou značkou, která se více než 70 let specializuje na vysoce účinné produkty proti stárnutí pleti.

Společnost ORLANE je průkopníkem v boji proti stárnutí a B21 je jejich ikonickou kosmetickou řadou. Obnovuje energii a základní mechanismy mladé pleti. Zlepšuje konstrukci pleti a potlačuje všechny znaky stárnutí.


Ikonické produkty


 • Harmonizuje, projasňuje a zásobuje pleť potřebnou energií.
 • Redukuje vějířkovité vrásky, ochablost a kruhy pod očima.
 • Orlane Paris B21 Extraordinaire

  pleťové mléko 250 ml
  Očišťuje pleť od nečistot, make-upu a toxinů. Zjemňuje a rozjasňuje.
 • Orlane Paris B21 Extraordinaire

  pleťový krém 50 ml
  Zpomaluje proces stárnutí a výrazně omlazuje pleť. Hydratuje a regeneruje.


  Instituty Orlane

  Výzkumné laboratoře ORLANE kombinují své vědecké znalosti s jedinečným a dlouholetým know-how, jež získaly prostřednictvím institutů krásy.

  Vlajkovou lodí je INSTITUT ORLANE, nacházející se přímo v srdci Paříže, který se rozkládá na prostoru o velikosti 600 m2, disponuje sedmnácti kabinkami a integrovaným kadeřnickým salonem.

  Za krásou ovšem nemusíte jezdit až do Paříže, můžete si najít svůj institut i v jiné světové metropoli, včetně Prahy.

  Pražská pobočka se nachází v Truhlářské ulici 5 a je teprve druhým institutem značky ORLANE v Evropě. Profesionální péči si zde klienti mohou dopřát jak v kosmetickém institutu, kde prioritou je komplexní péče o tělo, včetně manikúry a pedikúry, tak v butique ORLANE, nebo v kadeřnickém salonu.


  Produktové řady


  Orlane B21 EXTRAORDINAIRE

  B21 EXTRAORDINAIRE

  Produkty B21 Extraordinaire s výjimečným komplexem Youth Reset®, který působí na zdroj stárnutí pleti, navrací jí energii, resetuje paměť pleti a napomáhá tomu, aby pokožka vypadala mladě. Výrobky obsahují základní složky pro tvorbu kolagenu a 21 esenciálních aminokyselin z kmenových buněk irisu. Ty jsou stavebními kameny každého proteinu a pomáhají rekonstruovat od samého základu.

  Orlane HYDRATATION

  HYDRATATION

  Pleť, která není dostatečně hydratována, je na první pohled zašedlá, nepružná, bez vitality. Výsledkem je její rychlejší stárnutí. Produkty programu Orlane Hydratation obnovují rovnováhu hydratace v pokožce a vyživují pleť. V obdobích stresu, nadměrného výkonu, nedostatku spánku nebo v zimě je hydratace základním stavebním kamenem pro pohodu pleti. Všechny produkty obsahují komplex Bio-Energic®.

  Orlane ANTI-FATIGUE

  ANTI-FATIGUE

  Produkty programu Anti-Fatigue Absolu obsahují energetický komplex Energesium®, který pleť okamžitě obnovuje a zásobuje ji energií průběžně během celého dne. Všechny produkty obsahují také komplex Bio-Energic®.

  Orlane ANTIRIDES

  ANTIRIDES

  Složení komplexu Mémoxyle®, který je součástí této řady, prodlužuje mládí i vzhled pokožky. Produkty noční péče obsahují rýžovo-sójový komplex, který stimuluje sirtuin („protein dlouhověkosti“). Všechny produkty obsahují také komplex Bio-Energic®.

  Orlane HYDRALANE

  HYDRALANE

  Hydratace je základním požadavkem všech typů pleti v každém věku. Je nezbytná pro svěží, pružnou, zářivou a mladistvou pleť. Hydralane vyhovuje všem typům pleti, potřebám, ročním obdobím nebo klimatu.

  Orlane ANAGENESE

  ANAGENESE

  Základní Anti Aging péče. Při vývoji řady Anagenese čerpal Orlane z práce Stanley Cohena, nositele Nobelovy ceny za medicínu z roku 1986. Ten ve svých studiích našel způsob, jak nastartovat růstový faktor buněk a prodloužit tak jejich mládí. Program Anagenese je první pomocí proti stárnutí pleti, prodlužuje její mladistvost a zastavuje čas.

  Orlane SUPRADOSE

  SUPRADOSE

  Tyto koncentráty čistých aktivních látek, pečlivě vybrané a dávkované, pozoruhodně působí na všechny parametry potřebné pro výživu pleti. Díky produktům Supradose může mít prospěch z odborných znalostí Orlane Institutu každá žena také u sebe doma.

  Orlane PURETE

  PURETE

  Regulující complex, který je obsažen v této řadě, působí na mazové žlázy a neestetický vzhled mastné kůže. Obsahuje mimo jiné extrakt z choroše, jež udržuje rovnováhu vlhkosti pokožky a zlepšuje tón pleti.

  Orlane PÉČE O PLEŤ

  PÉČE O PLEŤ

  Produkty vhodné pro čištění a tonizaci pleti. Základem zářivé a mladistvé pokožky je důkladné odlíčení.

  Orlane PÉČE O TĚLO

  PÉČE O TĚLO

  Specifická řada pro pevnou, mladistvou a vitální pokožku celého těla.

  Orlane PARFÉMY

  PARFÉM

  Ikonické produkty B21 Extraordinaire, propůjčily svůj název elegantnímu a smyslnému dámskému parfému BE21.
  Seřadit podle
  • Antirides
  • Orlane Paris Antirides Extreme

   noční krém na vrásky 50 ml
   Regeneruje, obnovuje a zpevňuje pleť a redukuje vrásky.
  • Orlane Paris Antirides Extreme Repulpante

   vyhlazující krém na vrásky 50 ml
   Poskytuje omlazující péči zralé pokožce. Vyhlazuje vrásky a zpevňuje pleť.
  • Orlane Paris Antirides Extreme

   krém na kontury rtů 15 ml
   Vyhlazuje okolí rtů a zmírňuje viditelnost vrásek kolem úst.
  • Orlane Paris Antirides

   oční krém na vrásky 15 ml
   Aktivně vyhlazuje vrásky v okolí očí a zabraňuje jejich vzniku.